پشتیبانی وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پس از تکمیل طراحی و راه اندازی وب سایت و زمانی که وب سایت بصورت رسمی راه اندازی گردید، و با توجه به مراجعه مخاطبان و مشتریان برای بازدید سایت، نگهداری و بروزرسانی سایت اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند.

از نظر ما یک وب سایت حتی اگر به بهترین شکل راه اندازی شده باشد، در صورتی که پشتیبانی فنی و محتوایی قوی نداشته باشد عملا به موفقیت و اهداف خود نخواهد رسید، لذا همانطور که در دنیای وب مشاهده می فرمایید سایت های موفق همه دارای نظام و سیستم پشتیبانی قوی هستند.

اگر در هدف گذاری سایت موفقیت سایت برای شما در درجه اولویت قرار داشته است، می بایست حتما به فکر پشتیبانی آن هم باشید لذا پیش بینی نیروی پشتیبان فنی و مدیریت محتوایی را کرده باشید.

خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی نام دامنه - Domain

پشتیبانی فنی هاست و میزبانی سایت

در این خصوص غالبا سرویس دهنده های هاست برخی اقدامات اولیه را برای شما انجام خواهند داد، ولی هنگام  اختلال های فنی، نیاز به انجام تنظیمات فنی، بهینه سازی سایت و... شما نیاز به یک کارشناس فنی و متخصص سرور های اینترنتی دارید.

پشتیبانی فنی وب سایت

پشتیبانی فنی سایت شامل رفع خطاهای احتمالی، انجام تنظیمات بهینه و مناسب برای سایت، نصب افزونه های مورد نیاز، تغییر در طراحی سایت با توجه به قالب سایت و... می باشد

پشتیبانی محتوایی وب سایت

با توجه به اینکه داده ها و اطلاعات سایت از جمله مهمترین بخش های سایت می باشد لذا مدیریت اطلاعات و ورود دیتا مورد نیاز با توجه به استاندارد های روز یک کار بسیار حساس با صرف انرژی بالا می باشد.

پشتیبانی سئو سایت

سایت هایی که با انجام سئو و بهینه سازی رتبه مناسبی در موتور های جستجو بدست آورده اند برای بقاء وضع فعلی و بهبود آن در آینده نیاز به پشتیبانی مستمر و مداوم دارند.

گسترش امکانات سایت

با توجه به نیاز های روز و امکاناتی که در آینده بوجود می آید وب سایت حتما می بایست در مراحل مختلف بر حسب نیاز امکانات خود را گسترش داده و امکانات لازم را برای کاربران فراهم سازند.

همانگونه که ملاحظه کردید پشتیبانی سایت نیاز به داشتن تخصص های گوناگون دارد، لذا برای بسیاری از مشتریان امکانپذیر نیست که تخصص های گوناگون را برای پشتیبانی سایت فراهم سازند.

یکی از بهترین راهکار های پشتیبانی سایت برون سپاری آن به شرکت هایی می باشد که در این خصوص فعالیت می نمایند.

عضویت در خبرنامه:

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.

تیم طراحی سایت داکا از فارغ التحصیلان آکادمیک و با تجربه تشکیل یافته است که به ارائه خدمات با بهترین کیفیت می پردازد ، برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت داکا در دنیای وب از مشاوره رایگان داکا استفاده کنید.

آماربازدید کنندگان

امروز 5

دیروز 6

این هفته 25

این ماه 162

کل بازدیدکنندگان 7137

تماس با ما

برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت داکا در دنیای وب با ما تماس حاصل فرمایید.

2985868 - 0937

 9225452 - 0912

ایمیل : info@dakawebdesign.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه طراحی وب سایت داکا محفوظ است.

Search